تبلیغات متنی
چاپ پرچم
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
مربی سگ
خرید از چین
لوازم یدکی ال ۹۰
گاوصندوق
Barabas Ropa de hombre
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
لوازم تاتو
فروشگاه مکمل های غذایی
مبلمان اداری کلاسیک
میز اداری مدرن
سیسیکم
گاوصندوق خانگی
میز مدیریتی سلطنتی
نردبان خانگی
تور ترکیه
صندلی نیلپر
تورآنتالیا
خرید ملک در ترکیه
صندلی اداری گلدسیت
قیمت لوله استیل
میز اداری مدرن
تجهیز صنعت
عشق کتاب

عشق کتاب

فروشگاه اینترنتی خرید کتاب

کتاب موج آزمون ادبیات

کتاب موج آزمون ادبیات الگو کتاب کنکور  تألیف علیرضا عبدالمحمدی در ۴۳۶ صفحه منتشر شده است.کتاب موج آزمون ادبیات الگو شامل ۲ فصل می شود:

فصل اول: جمع بندی· لغت و املاء · تاریخ ادبیات· آرایه های ادبی· دستور زبان فارسی· قرابت معنایی

فصل دوم: آزمون های مبحثی و جامع که شامل ۵۶ آزمون می باشد.· این کتاب ویژگی های زیر را دارا می باشد:·

جمع‌بندی همه موضوعات کنکور · لغت، · املا،· تاریخ ادبیات،· آرایه‌های ادبی،· زبان فارسی،· قرابت معنایی.· ارائۀ تکنیک‌ها و روش‌های ابداعی مؤلف برای مواجهه با تست‌های زبان فارسی و آرایه‌های ادبی· پوشش سؤالات کنکورهای سراسری مرتبط با موضوعات کتاب‌های نظام جدید· ۵۰ آزمون مبحثی، کتاب به کتاب، پایه و جامع با پاسخ‌های کاملاً تشریحی · همراه با توضیحات مهم و کلیدی در قالب کدهای هوشمند تصویری

توضیح کتاب قدیم موج آزمون ادبیات الگو

دانش آموزانی که می خواهند خود را برای آزمون های آزمایشی مختلف آماده کنند و یا در دوران جمع بندی هستند و می خواهند در مدت زمان کم آن چه که در ذهن دارند را منظم و کاربردی کنند. خوب می تونند از این کتاب بهره برداری کنند.

خلاصه درس موج آزمون ادبیات الگو:

دراین قسمت از کتاب کمک درسی سعی شده که مهمترین نکات فصل مورد نظر دسته بندی شود. باید توجه داشته باشید که پیش فرض نویسنده این بوده که شما یک بار فصل مورد نظر را قبلا مطالعه کرده اید و در حال حاضر احتیاج به یک مرور ساده دارید عبارات مهم و جملات کلیدی دارید در دسترس شما قرار دارد.

سایر محصولات انتشارات الگو با ارسال رایگان کتاب

موج آزمون فیزیک الگو  موج آزمون زیست الگو     لغت و املا الگو

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در چهارشنبه 29 مرداد 1399ساعت 15:13 توسط عشق کتاب | تعداد بازديد : 43 | |

زبان تخصصی مبتکران عشق کتاب

کتاب زبان تخصصی مبتکران کنکور جلد ۱توسط انتشارات مبتکران و تألیف دکتر شهاب اناری و مهندس روزبه شهلابی در ۴۵۲ صفحه تهیه شده است.کتاب زبان تخصصی مبتکران بخش اصلی و یک CD می باشد.


ویژگی های کتاب زبان تخصصی مبتکران عشق کتاب

فصل اول: درک مطلب پیشرفته· آموزش تکتنیک های پیشرفته متن خوانی· متن های درک مطلب تمرینی همراه با پاسخ های تشریحی و مشاوره ای مؤلف· متن های کلوز تمرینی همراه با توضیحات کامل و ارائۀ روش های تست زنی

فصل ۲: واژگان طبقه بندی شده· این فصل شما را با واژگان و اصطلاحات رایج و کلیدی به صورت موضوعی و طبقه بندی شده آشنا می کند. وجود دسته بندی موضوعی و تمرینات متنوع به دانش آموز در روند یادگیری کمک بسیاری خواهد کرد. · در انتهای این فصل نیز تعداد زیادی سؤال چهارگزینه ای برای تمرین بیشتر شما گنجانده شده است.در این تست ها سعی شده تمام نکات کتاب درسی پوشش داده شود و همینطور دانش آموز با انواع مختلف سوال ها روبه رو گردد.·

فصل ۳: نقش های زبانیدر این فصل شما با اصطلاحات محاوره ای و روزمره زبان انگلیسی آشنا می شوید و در قالب دسته بندی موضوعات شایع و رایج در مکالمات، اصطلاحات مربوطه را می آموزید. · این فصل و محتویات آن یکی از نقاط ضعف اغلب داوطلبان در تمام سال های گذشته بوده است.·

فصل ۴: کنکورهای سال های اخیردر این فصل سؤالات کنکورهای سال های اخیر با پاسخ کلیدی برای تمرین بیشتر و جمع بندی نهایی گردآوری شده است.ضمیمه: لوح فشرده: محتوای این لوح فشرده، تمامی مطالب کتاب The New Bridging thr Grap، همراه با تمرین و تست های فراوان می باشد.

سایر محصولات مرتبط عشق کتاب با ارسال رایگان کتاب

کتاب زبان جامع شهاب اناری      شیمی بهمن بازرگان    قرابت معنایی خیلی سبز

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در چهارشنبه 18 تير 1399ساعت 19:37 توسط عشق کتاب | تعداد بازديد : 38 | |

انتشارات خیلی سبز عشق کتاب

انتشارات خیلی سبز با بیش از یک دهه فعالیت در حوزه تولید کتابهای کمک آموزشی همواره پیشتاز ایده های خلاقانه و دلچسب برای تولید کتاب بوده و هست. خیلی سبز با بهره گیری از مولفان خبره ، مشاوران برگزیده و گرافیست های خلاق ، محصولاتی را به بازار کتاب کمک آموزشی ارائه کرده است که از نظر کیفیت محتوا و بصری ، کلیه نیازهای دانش آموزان را برطرف نموده است.

مجموعه کتابهای انتشارات خیلی سبز با دسته بندی متنوع و کامل ، برای هر نیاز آموزشی و درسی شما کتاب ویژه و تخصصی را شامل میشود. از مجموعه کتابهای این ناشر میتوان به عناوین زیر اشاره نمود:

سری کتابهای نردبام خیلی سبز

سری کتابهای نردبام خیلی سبز شامل تست های سطح بالاتر و درسنامه های مختصر، برای شما که دنبال 100 هستید! مجموعه کتابهای نردبام خیلی سبز به عنوان منبع دوم آموزشی مناسب است.

سری کتابهای هفت خان خیلی سبز 

سری کتابهای هفت خان خیلی سبز ویژه درس ادبیات تالیف شده است و دروس آرایه ادبی ، قرابت معنایی ، دستور زبان ، لغت و معنی و تاریخ ادبیات را شامل می شود. سری کتابهای هفت خان خیلی سبز علاوه بر درس نامه مختصر ، تست های کنکور سراسری و تالیفی را نیز دارا می باشند.

سری کتابهای تست خیلی سبز

سری کتاب تست جامع خیلی سبز شامل درسنامه متنوع و تست های تالیفی ، کنکور سراسری و نکات برجسته هر درس.

 سری کتابهای فصل آزمون خیلی سبز

این مجموعه شامل آزمون های دوره جمع بندی می باشد و برای زمان پایانی نزدیک کنکور مناسب می باشد.

سری چند کنکور خیلی سبز

سری چند کنکور خیلی سبز شامل کنکور های سراسری سالهای گذشته می باشد که شبیه ساز کنکور بوده و مناسب دوران جمع بندی می باشد. ناگفته نماند که این مجموعه شامل پاسخ تشریحی نیز هست.

سری کتابهای خیلی سبز

 شب امتحان    جمع بندی     فصل آزمون

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در پنجشنبه 12 تير 1399ساعت 17:10 توسط عشق کتاب | تعداد بازديد : 37 | |

کتاب جدید قرابت معنایی الگو عشق کتاب

کتاب قرابت معنایی الگو جامع کنکور توسط نشر الگو و تألیف علیرضا عبدالمحمدی در ۷۵۲ صفحه منتشر شده است.کتاب کمک درسی دوازدهم پیش رو در ۱۳ فصل ارائه شده است.این کتاب کمک درسی ۴ فصل را شامل می شود.دو کلمه حرف حساب مفاهیم پر تکرار� مفاهیم فارسی دوازدهم� مفاهیم فارسی یازدهم� مفاهیم فارسی دهم� آیات و احادیث و عبارات عربی� چند تکنیک و قرابت بازی� پرسش های چهارگزینه ای� پاسخ های تشریحی�


ویژگی کتاب کنکور قرابت معنایی الگو

کنکور سال ۹۸ قرابت معنایی الگو ویژگی های زیر را دارا می باشد:پوشش مفاهیم و ابیات معادل فارسی دهم، یازدهم، دوازدهم و مفاهیم کلی� اولین کتاب موضوعی قرابت معنایی الگو نظام جدید.� چگونه ابیات را بخوانیم؟� برنامة افزایش درک ادبی.� توضیح مفاهیم پرتکرار ادبیات و ابیات معادل.� توضیح تمام مفاهیم کتاب‌های درسی ، ابیات و عبارات معادل آن‌ها.� مجموعه آیات، احادیث و عبارات عربی کتاب‌های درسی.� ۱۴۸ آزمون تستی �نون شب� برای روند تدریجی افزایش درک ادبی به همراه تعیین سطح و زمان از طرف استاد.� پرسش‌های چهارگزینه‌ای درس به درس.� پاسخنامۀ کاملاً تشریحی برای همۀ پرسش‌های چهارگزینه‌ای.از ویژگی های مهم قرابت معنایی الگو درس نامه آن می باشد که در آن مطالب موجود در کتاب درسی را با زبانی ساده پوشش می دهد.

سایر محصولات مرتبط در سایت عشق کتاب

آرایه ادبی الگو     قرابت معنایی مهر و ماه    قرابت معنایی خیلی سبز   دستور زبان الگو     شیمی بهمن بازرگان    دین و زندگی بهمن آبادی

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در دوشنبه 9 تير 1399ساعت 15:02 توسط عشق کتاب | تعداد بازديد : 51 | |

کتاب کمک درسی دوازدهم فیزیک ۳ ریاضی جلد دوم خیلی سبز

کتاب کمک درسی دوازدهم فیزیک ۳ ریاضی جلد دوم توسط انتشارات خیلی سبز و تألیف رضا سبز میدانی . فرید شهریاری . نوید شاهی . ایمان سلیمان زاده . مهدی شاهی در ۴۶۲ صفحه منتشر شده است.
این کتاب کمک درسی دوازدهم شامل ۶ فصل می باشد:
این کتاب کمک درسی در عشق کتاب شامل درس­نامه و پاسخ نامه می باشد.
در تألیف این کتاب کنکور سعی شده است قسمت درس­نامه ­به بهترین شکل و به صورت بسیار مفید در اختیار دانش آموز قرار بگیرد.
در درس نامه های این کتاب سعی شده است از پرداختنبه نکات حاشیه ای اجتناب شود و دانش آموز فقط نکات اساسی کتاب را مورد مطالعه قرار دهد.
این درس نامه ها همچنین منبع مناسبی برای زمان جمع بندی و مرور می باشد و دانش آموز با صرف کم ترین زمان می توانند نکات مهم کتاب را مطالعه کنند.
مطالب طوری آموزش داده‌ شده است که دانش آموز قادر باشد مطالب را به بهترین شکل ممکن یاد بگیرید. در این درس نامه مطالب به صورت دقیق و خلاصه تألیف شده است.
نحوه چینش مطالب کتاب به گونه‌ای است که دانش‌آموزان با خواندن پشت سر هم مطالب آن، به تمام اهداف آموزشی کتاب درسی دست پیدا کنند و در ضمن، دید عمیق‌تری نسبت به هر آن‌چه در کتاب درسی گفته شده است؛ پیدا کنند.

سایر کتاب های کمک درسی در بانک کتاب با ارسال رایگان کتاب

کتاب کمک درسی پیش دبستانی      خرید کتاب کنکور     دین و زندگی بهمن آبادی

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در جمعه 6 تير 1399ساعت 3:34 توسط عشق کتاب | تعداد بازديد : 32 | |

انتشارات کاگو و مشاوران عشق کتاب

انتشارات مشاوران آموزش در سال 1379 فعالیت خود را در زمینه تولید کتابهای کمک آموزشی برای رشته ادبیات و علوم انسانی آغاز کرد. با توجه با نادیده گرفته شدن رشته انسانی در آن سال ها و عدم رغبت ناشران به چاپ کتاب های این رشته، نشر مشاوران با هدف پوشش این خلاء در نظام آموزشی و نشان دادن اهمیت رشته انسانی توانست قدم های بزرگی در این راستا بردارد.

انتشارات کاگو در سال 1375 توسط دکتر محمد رضا سالکی تأسیس گردید. کاگو به منظور تألیف و چاپ کتاب‌های کمک آموزشی، تولید محصولات و ارائه خدمات فرهنگی- آموزشی در عرصه انتشارات کشور در طی این سال‌ها با استفاده از اساتید و متخصصان مجرب و هم‌چنین با استفاده از فناوری‌های روز و نیز با کسب تجارب مختلف در جهت اشاعه علم و دانش کشور قدم های ارزنده ای برداشته است.

سایر انتشارات عشق کتاب بهمراه ارسال رایگان کتاب

انتشارات سفیر خرد   انتشارات الگو     انتشارات مبتکران     انتشارات تخته سیاه    انتشارات دریافت   انتشارات مهر و ماه    انتشارات گاج

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در پنجشنبه 29 خرداد 1399ساعت 23:32 توسط عشق کتاب | تعداد بازديد : 17 | |

شیمی بهمن بازرگان عشق کتاب

کتاب شیمی بهمن بازرگان عشق کتاب کمک درسی یازدهم جلد اول توسط انتشارات مبتکران و تألیف بهمن بازرگانی در ۳۹۶ صفحه منتشر شده است.کتاب شیمی بهمن بازرگان شامل ۳ فصل می باشد.مطالب این کتاب به صورت زیر تقسیم بندی شده است:در کتاب شیمی بهمن بازرگان ایستگاه هایی با عنوان درس و نکته در کتاب وجود دارند که در این نکات با مفاهیم بسیاری از درس می‌توانید آشنا شوید.تست ها بخش اصلی این کتاب کمک درسی می‌باشند که هر یک دارای پاسخ تشریحی و زیر عنوان‌های خاص هستند.هر فصل با آزمون‌های چکاب پوشش داده شده است و در پایان کتاب آزمون‌های جامع برای تقویت بیشتر و بهتر دانش آموزان ارائه گردیده اند.پاسخنامه تشریحی این کتاب دارای مجموعه ای از نکات کلیدی و مهم می باشد. این نکات کلیدی و مهم در کادری با عنوان ایستگاه درس و نکته ارائه گردیده اند. این بخش کتاب شیمی بهمن بازرگان عشق کتاب مانند یک جزوه می باشد و می تواند کمک بسیاری به دانش آموزان کند.

تست های کتاب شیمی بهمن بازرگان دارای ویژگی های زیر می باشند:· تست‌های آسان: بازگوی عینی در رابطه با مطالب ساده کتاب در این دسته از تست‌ها آورده شده است. معمولا برای حل این تست‌ها زمانی به اندازه کمتر از ۳۰ ثانیه نیاز می‌باشد.· تست‌های متوسط: اگر دانش آموزی با پایه درسی متوسط بخواهد این تست‌ها را حل کند به زمانی کمتر از یک دقیقه نیاز دارد و احتمال غلط زدن تست‌ها کمتر از ۵ درصد است.· تست‌های سخت: زمان پاسخگویی به اینکه سوالات برای دانش آموزان با پایه درسی متوسط و آمادگی بالا تقریبا بیش از یک دقیقه می‌باشد. احتمال غلط زده شدن این تست‌ها بالای ۵۰ درصد است. اگر بخواهید به راحتی آنها را حل کنید باید وقت بیشتری روی مطالعه کتاب درسی و جزوات داشته باشید.· تست‌های خیلی سخت: این دست از سوالات در زمره تست‌های بسیار سخت محسوب می‌شوند. این تست‌ها در کتاب کنکور برای سوپراستارهای کنکور طراحی شده اند و زمان حل آنها برای دانش آموزان معمولی به بی نهایت سوق پیدا می‌کند.· تست‌های ویژه: که به دو دسته تقسیم می شوند.· بسیار مهم: تست‌های بسیار مهم با نام v. i. t . این تست‌ها با دقت و وسواس فراوانی انتخاب شده‌اند که حل آنها برای هر دانش آموز و داوطلبی کار آسانی نیست. این تست‌ها حدود یک سوم از کل کتاب را شامل می‌شوند. اگر بخواهید ۴۰ یا ۵۰ درصد از کنکور سراسری را پاسخ دهید می‌توانید به این تست‌ها تکیه کنید.·

سایر محصولات مرتبط عشق کتاب با ارسال رایگان کتاب

قرابت معنایی خیلی سبز       ریاضی تجربی جامع    عربی جامع     کتاب زبان جامع شهاب اناری

 

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در دوشنبه 26 خرداد 1399ساعت 22:19 توسط عشق کتاب | تعداد بازديد : 24 | |

کتاب قرابت معنايي هفت خان 6

کتاب قرابت معنايي هفت خان 6  در سري کتاب جديد توسط انتشارات خيلي سبز و تأليف افشين محي الدين.محمد امير سليماني در 421 صفحه منتشر شده است.


ويژگي کتاب قرابت معنايي هفت خان خيلي سبز

985 تست· 150 آزمون جامع· پاسخ تشريحي· پاسخ کليداز ويژگي هاي مهم اين کتاب درس نامه آن مي باشد که در آن مطالب موجود در کتاب کمک درسي را با زباني ساده پوشش مي دهد. در ابتداي هر مبحث درسي، يک درس نامه خلاصه اما دقيق آورده شده است. در اين قسمت سعي شده تمام نکاتي که براي دانش آموز مفيد بود آورده شود از مطالب حاشيه اي و غير مفيد پرهيز شده است.

بهترين راه براي درک بهتر قرابت معناي تکرار و زدن تست هاي بيشتر مي باشد.به همين منظور کيفيت تست ها از اهميت بيشتري برخوردارند. اگر سوالات هدفمند نباشد به جاي هدايت گري بيشتر گمراه کننده خواهند بود. در قرابت معنايي خيلي سبز هفت خان علاوه بر سوالات آزمون سراسري از سوالات با کيفيت آزمون هاي آزمايشي سنجش نيز استفاده شده.بعد از آن نوبت به سوالات تاليفي که با الگو برداري از سوالات کنکور سراسري تاليف شده است.

از هر بيتي که قابليت طرح سوال داشته سوال طرح شده.در طبقه بندي سوالات ابتدا آن ها به تفکيک کتاب و درس دسته بندي شده اند - چون بهترين راه براي مطالعه قرابت معنايي درس به درس است. و در پايان هر کتاب نيز چند آزمون کلي آمده است. در طراحي سوالات در کتاب قرابت معنايي خيلي سبز طراحي سايت بهپردازان سعي شده است، تنوع در طراحي لحاظ شود تا دانش اموز با روش هاي گوناگون طرح سوال آشنايي پيدا کند.

ساير محصولات عشق کتاب بزرگترين بانک کتاب با ارسال رايگان کتاب

عربي جامع   رياضي تجربي جامع     شيمي بهمن بازرگان     کتاب زبان جامع شهاب اناري

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در چهارشنبه 21 خرداد 1399ساعت 17:04 توسط عشق کتاب | تعداد بازديد : 21 | |

کتاب دین و زندگی بهمن آبادی

کتاب جامع دین و زندگی دهم و یازدهم
از مهم‌ترین درس‌های عمومی که می‌تواند در تمامی رشته‌ها تأثیر بسزایی در میزان درصد و رتبه دانش‌آموزان و داوطلبین کنکورهای سراسری و آزاد داشته باشد مسلماً درس دین و زندگی می‌باشد. در مطلب پیش رو قصد داریم به معرفی یکی از کتاب‌های کمک آموزشی این درس به عنوان کتاب جامع دین و زندگی بهمن آبادی بپردازیم. این کتاب برای دانش آموزان پایه دهم و یازدهم توسط مسلم بهمن آبادی به نگارش درآمده است. رشته‌های ریاضی، تجربی، فنی و حرفه‌ای و کاردانش می‌توانند از کتاب پیش رو برای موفقیت در کنکور و آزمون‌های مختلف استفاده کنند.

کتاب دین و زندگی بهمن آبادی سؤالات ۴ گزینه‌های سال ۹۸ را نیز در خود جای داده است. نکات مهمی در رابطه با سؤالات این کتاب وجود دارند که در بخشی جداگانه به بررسی آنها خواهیم پرداخت. کتاب پیش رو دارای درسنامه، پرسش و سؤالات چهار گزینه‌ای است که در رابطه با هر کدام از این بخش‌ها نیز اطلاعاتی در اختیارتان قرار خواهیم داد. اگر به فکر موفقیت در کنکور هستید و می‌خواهید سؤالات درس دین و زندگی را با درصد بالا پاسخ دهید می‌توانید کتاب جامع این درس را که نوشته مسلم بهمن آبادی است تهیه نمایید. در کنار این کتاب خواندن کتاب دین و زندگی دوازدهم نیز توصیه می‌شود.

ویژگی‌های کتاب جامع دین و زندگی بهمن آبادی
 کتاب جامع دین و زندگی که جلد اول آن برای دانش آموزان دهم و یازدهم به نگارش درآمده است دارای ۳۵۰ صفحه می‌باشد. چاپ یازدهم این کتاب در سال ۱۳۹۸ انجام شده است. نکته مهم و قابل توجه این است که اغلب سؤالات درج شده در این کتاب در کنکور سال ۹۸ تکرار شده‌اند و دانش آموزان می‌توانند این سؤالات را در صفحات مشخص کتاب کمک آموزشی مزبور مشاهده نمایند.

کتاب دین و زندگی بهمن آبادی دارای سؤالات تألیفی و سؤالات تستهای سالهای پیش است که در بخش‌های مختلف می‌توانید آنها را نیز مشاهده کنید. جلد اول این کتاب برای رشته‌های تجربی، ریاضی، فنی حرفه‌ای و کاردانش اغلب رشته‌ها به نگارش درآمده است. انتشارات بهمن آبادی نشر و چاپ این کتاب را برعهده داشته و جلد دوم آن را نیز روانه بازار کرده است. در ادامه در رابطه با ساختار اصلی این کتاب اطلاعاتی را در اختیارتان قرار می‌دهیم.

سایر محصولات مرتبط در سایت عشق کتاب با ارسال رایگان کتاب

قرابت معنایی خیلی سبز    شیمی بهمن بازرگان    عربی جامع

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در دوشنبه 19 خرداد 1399ساعت 15:25 توسط عشق کتاب | تعداد بازديد : 27 | |

کتاب ریاضی جامع عشق کتاب

جلد نخست کتاب «ریاضی تجربی جامع کنکور» شامل مطالب مرتبط با ریاضی پایه‌ی دهم و یازدهم بوده که برای داوطلبان کنکور 99 تالیف شده است. دانش‌آموزان عزیز می‌توانند با تهیه‌ی جلد دوم این عنوان به مباحث ریاضی دوازدهم تجربی دسترسی داشته باشند. کتاب ریاضی تجربی جامع به ارائه‌ی درس‌نامه‌های کاربردی پرداخته و به صورت تشریحی مجموعه‌ای کامل و کارآمد را در اختیار دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور تجربی قرار داده است. از دیگر ویژگی‌های کتاب تجربی جامع می‌توان به نکات کلیدی، مثال‌ها و بانکی جامع از سوالات مرتبط با ریاضیات پایه‌ی دهم و یازدهم تجربی در آن اشاره کرد. دانش‌آموز پس از مطالعه و بررسی کامل درس‌نامه‌ها برای رویارویی با تست‌های مندرج در کتاب که به صورت موضوع به موضوع (و نه پایه به پایه) چیدمان شده، آماده خواهد شد.در عشق کتاب  این موقعیت در اختیار شما قرار گرفته که با تکیه بر پاسخ‌نامه‌ تشریحی نقاط ضعف خود را شناخته و برای تقویت آن‌ها تلاش کنید. باید به این مورد توجه داشته باشید که کتاب پیش رو برگرفته از دو کتاب ارزنده ریاضی دهم و ریاضی یازدهم از مجموعه کتاب‌های میکرو‌طبقه‌بندی گاج بوده و چنانچه دو کتاب نامبرده را تهیه کرده‌اید، دیگر نیازی به تهیه‌ی این کتاب نخواهید داشت. این کتاب با همکاری مشترک حسین اسفینی و یوسف داستان در 720 صفحه گردآوری شده و توسط انتشارات بین‌المللی گاج به چاپ رسیده است. 

سایر محصولات عشق کتاب بانک کتاب

قرابت معنایی الگو     عربی جامع   زبان تخصصی مبتکران    شیمی بهمن بازرگان

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در شنبه 17 خرداد 1399ساعت 19:32 توسط عشق کتاب | تعداد بازديد : 22 | |


صفحه قبل 1 2 3 4 5 صفحه بعد